[ad_1]

پسکوف در مورد دیدار در سوچی ، که اولین سفر پوتین پس از قرنطینه بود ، به خبرنگاران گفت که پوتین و اردوغان در مورد احتمال ادامه همکاری های دفاعی و همچنین ادامه و گسترش همکاری ها در این سیستم بحث و تبادل نظر کردند. -400 از احتمال تولید برخی از قطعات آن در ترکیه و مناطق دیگر صحبت می کند.

آنها همچنین رایزنی های جامعی در مورد اختلافات منطقه ای از جمله در سوریه ، افغانستان و لیبی انجام دادند.

این مقام مسئول در پاسخ به این س whetherال که آیا خروج ارتش ترکیه از ادلب به توافق رهبران در این دیدار مربوط است یا خیر ، خاطرنشان کرد که اطلاعات کاملی در دست نیست. وی گفت: “اما این موضوع واقعاً مورد بحث قرار گرفته است … تعهد به توافق های قبلی بار دیگر تأکید شده و بر ضرورت اجرای آنها برای بیرون راندن عناصر تروریستی از ادلب تاکید شده است ، عناصری که هنوز وجود دارند و می توانند اقدامی انجام دهند.” اضافه. این حمله تهدیدی برای ارتش سوریه است. “

به گفته پسکوف ، پوتین همچنین با همتای ترک خود درباره محدودیت های کالاهای روسی مانند تعرفه های اضافی بر واردات محصولاتی مانند متالورژی ، چوب و لاستیک به ترکیه گفتگو کرد.

سخنگوی کرملین افزود: رهبران دو کشور توافق کرده اند که در صورت امکان شرایط همه گیری کرونا ، قبل از پایان سال 2021 ملاقات حضوری جدیدی داشته باشند.

رجب طیب اردوغان ، رئیس جمهور ترکیه از ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه برای سفر به کشورش دعوت کرد.

اردوغان گفت: “من از او دعوت کردم تا در آینده نزدیک به ترکیه بیاید و واکنش او مثبت بود.”

اردوغان همچنین گفت که آنکارا می تواند با مسکو در زمینه هواپیماهای نظامی ، موتورها ، کشتی های جنگی و زیردریایی ها همکاری کند.

او گفت: “روند.” [دستیابی به سیستم تسلیحاتی ضدهوایی] S-400 همچنان ادامه دارد ، بدون ذکر مراحل خروج. ما همچنین در مورد چگونگی بهبود همکاری بحث کردیم. به عنوان مثال ، در زمینه تولید هواپیماهای نظامی.

رئیس جمهور ترکیه گفت که در مذاکرات در سوچی درباره همکاری فضایی با ولادیمیر پوتین صحبت کرده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *