[ad_1]

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]در تاریخ 31 ژانویه (به وقت محلی) ، یک رویداد گلوله برفی که توسط انجمن گلوله برفی واشنگتن ترتیب داده شده بود ، در نزدیکی قلعه اسمیتسونیان در مرکز خرید واشنگتن در واشنگتن دی سی برگزار شد و شرکت کنندگان در آن مبارزه با گلوله برفی را انجام دادند. 2021.02.01.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم یه جین = تعداد مزایای جدید بیکاری به صورت هفتگی در میان کاهش رشد اشتغال در ایالات متحده در میان عفونت ویروس کرونا ، از انتظارات کم است (کرونا 19).

براساس CNBC و وال استریت ژورنال (WSJ) در سوم (به وقت محلی) ، وزارت کار ایالات متحده گزارش داد که تعداد ادعاهای جدید مزایای بیکاری در هفته گذشته ، که در سی ام ماه گذشته پایان یافت ، 779000 ثبت شده است

این کمتر از تخمین 830 هزار اقتصاددان داوجونز بود.این کمترین سطح در حدود دو ماه از 28 نوامبر سال گذشته بود.

این افت در هفته سوم پس از آغاز ژانویه ادامه داشت. WSJ گفت ، این نشانه ای است که کاهش کارها در حال کاهش است.

وزارت کار در هفته گذشته تعداد ادعاهای جدید مربوط به مزایای بیکاری را از 847،000 به 812،000 رسید.

اقتصاددانان تجزیه و تحلیل کرده اند که افزایش اخیر تعداد افراد آلوده به ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) در ایالات متحده ، تهدید ویروس جهش یافته و رکود زمستانی مانع بهبود بازار کار می شود. صنعت خدمات ، مانند اوقات فراغت ، برای بهبودی تلاش می کند.

اقتصاددان Ryan Suite از Moody’s Analytics گفت: “بازار کار بخصوص در زمستان امسال سنگین خواهد بود.” وی توضیح داد که بخش آسان بهبود بازار کار به پایان رسیده است

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *