[ad_1]

قابل استفاده برای دانشجویان
30 نفر انتخاب شده اند … سازمان بین المللی کارآموزان
6 ماه تجربه عملی … پشتیبانی کلی هزینه

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]اداره هواشناسی در تاریخ 27 اعلام کرد که “پروژه بین المللی آموزش کارشناسان آب و هوا و هوا تا سال 2021” را تبلیغ می کند. 2021.1.27.

[서울=뉴시스] گزارشگر چوی هیون هو = اداره هواشناسی در تاریخ 27 اعلام کرد که “پروژه بین المللی آموزش حرفه ای برای زمان و آب و هوا تا سال 2021” را تبلیغ می کند.

این پروژه آموزشی از سال 2015 برای پرورش استعدادهایی که منجر به مسایل آب و هوا و آب و هوا و حمایت از ورود به سازمان های بین المللی می شوند ، هر ساله در حال اجرا است. اداره هواشناسی اعلام کرد ، در پایان سال گذشته ، در مجموع 174 نفر دوره را به پایان رسانده اند و 96 نفر از آنها به سازمان های بین المللی آب و هوا و آب و هوا اعزام شده اند.

دانشجویانی که حداقل دانشجو هستند می توانند برای پروژه آموزشی اقدام کنند. اداره هواشناسی اظهار داشت که در مجموع 30 کارآموز انتخاب شده اند تا از طریق آموزش های تخصصی فرصت های رشد استعدادهای آب و هوا و آب و هوا را فراهم کنند.

محتوای اصلی آموزش حرفه ای شامل ▲ درک کار در زمان و آب و هوا training آموزش سوادآموزی برای کارگران در سازمان های بین المللی و دوره های دیگر برای پرورش حس بین المللی و صلاحیت حرفه ای در زمینه آب و هوا و آب و هوا است.

در میان فارغ التحصیلان ، حدود 15 نفر به عنوان کارآموز در سازمان های بین المللی مرتبط با آب و هوا و آب و هوا انتخاب شده اند و آنها تا شش ماه تجربه عملی کسب خواهند کرد. اداره هواشناسی گفت: ما قصد داریم بلیط پرواز برگشت و اقامت در دوره اعزام های اعزامی کارآموز را تهیه کنیم.

سازمانهای بین المللی که پرسنل آموزش دیده قبلی به آنها اعزام شده اند عبارتند از: سازمان جهانی هواشناسی (WMO) ، کمیسیون اقتصادی و اجتماعی آسیا-اقیانوسیه (UN ESCAP) ، کمیته آمادگی در برابر بلایای آسیا (ADPC) ، دبیرخانه کمیته Typhoon (TCS). ) و کمیته بین دولتی اقیانوس شناسی (IOC یونسکو) و غیره

متقاضیان شرکت می توانند با مراجعه به آگهی استخدام منتشر شده توسط موسسه صنعت و فناوری هواشناسی کره (www.kmiti.or.kr) در ماه مارس ، فرم تقاضا و اسناد مربوطه را ارائه دهند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً با تیم آموزش هواشناسی و آب و هوا ، موسسه صنعت و فناوری هواشناسی کره (070-5003-5233) تماس بگیرید.

◎ هم اندیشی مطبوعات اخبار [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *