[ad_1]

بوئینگ “من هرگز دو تصادف بزرگ را فراموش نخواهم کرد”
ایمنی ، کیفیت و مدیریت دقیق
ایالات متحده ممنوعیت عملیات را در ماه نوامبر لغو کرد

پیوند_انتخابی

[서울=뉴시스] خبرنگار Cha Mi-rye = در روز 27 ام (به وقت محلی) ، شرکت بوئینگ ایالات متحده از تصویب اداره ایمنی هواپیمایی اروپا (EASA) برای از سرگیری کار بوئینگ 737 مکس در اروپا قدردانی کرد.

بوئینگ گفت: ما به همکاری با اداره ایمنی هواپیمایی اروپا ، کشورهای عضو اتحادیه اروپا و مقامات هواپیمایی در سراسر جهان برای گسترش خدمات هواپیماهای 737-8 و 737-9 در سراسر جهان ادامه خواهیم داد.

بوئینگ گفت که هرگز فراموش نخواهد کرد که در دو فاجعه بزرگ رخ داده جان بی شماری فدا شده است. من به شما قول می دهم که. ”

بوئینگ 737 مکس از مارس 2019 در سراسر جهان تعطیل شده است. این به این دلیل است که شواهد تایید شده است که دو تصادف بزرگ که در کمتر از یک سال رخ داده اند ، نقص در نرم افزار خلبان اتوماتیک بوئینگ است.

چین اولین کشور در جهان بود که فعالیت 8 بوئینگ 737 مکس را ممنوع کرد. از آن زمان ، سنگاپور ، استرالیا ، کشورهای عضو اتحادیه اروپا ، کانادا و ایالات متحده شکایت کرده اند. بعلاوه ، برخی کشورها حتی استفاده از مسیرهای هواپیماهای بوئینگ را نیز ممنوع کرده اند.

با این حال ، اداره هواپیمایی فدرال ایالات متحده (FAA) قبلاً دستور توقف خدمات عمومی بوئینگ 737 مکس را در 18 نوامبر سال 2020 لغو کرده است.

با لغو ممنوعیت دولت ایالات متحده و تأیید مجدد این عملیات ، بوئینگ از 25 ژانویه 202 40،737 دستگاه هواپیمایی مکس و پنج شرکت هواپیمایی را به بازیابی ایمن مسیرها تحویل داد.

بوئینگ اعلام کرده است که هواپیماهای این نوع از آن زمان تاکنون 2700 بار پرواز را ثبت کرده اند که کل زمان پرواز آنها 5500 ساعت است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *