[ad_1]

به مدت دو سال رو در رو باز ، “مشاوره تاج و اقدامات آب و هوایی و غیره”

پیوند_انتخابی
【Barritz = AP / Newsis summit اجلاس 7 کشور (G7) پس از یک برنامه سه روزه در بیاریتس ، فرانسه در تاریخ 26 ام (به وقت محلی) به پایان رسید. این عکس امانوئل مکرون ، رئیس جمهور فرانسه را به ریاست رئیس جمهور فرانسه نشان می دهد ، جایی که رهبران هر کشور در آخرین روز هنگام ناهار تجاری با یکدیگر دیدار می کنند. 1394/08/27

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جه جون = اجلاس 207 G7 (7 کشور مهم) از 11 تا 13 ژوئن در کورن وال در جنوب غربی انگلیس برگزار می شود ، آسوشیتدپرس و صدا و سیمای BBC.

بر اساس گزارش رسانه ها ، کشور میزبان G7 امسال ، دولت انگلیس ، در شانزدهم (به وقت محلی) اعلام کرد که اجلاس G7 به مدت سه روز و از 11 ژوئن با حضور رهبران هر یک در خلیج Cabis ، Cornwall برگزار می شود. شخصاً بیان کنید

دولت انگلیس اعلام کرده است كه اجلاس G-7 از آگوست 2019 تقریباً دو سال دیگر با حضور رئیس جمهور آمریكا جو بایدن ، نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون و نخست وزیر ژاپن یوشیهیده سوگا برگزار می شود.

نخست وزیر انگلیس جانسون در بیانیه ای اظهار داشت: “عفونت ویروس کرونا (ویروس کرونا 19) اکنون بزرگترین آزمایش و چالش برای نظم جهانی است. ما باید با اتحاد با ذهن باز و تلاش برای بهبود بهتر ، آینده بهتری ایجاد کنیم. ” .

موضوعات فشرده ای مانند تاج 19 و مسائل آب و هوایی به طور فشرده در اجلاس G7 مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

دولت انگلیس همچنین اعلام کرده است که رئیس جمهور کره جنوبی مون جه این و رهبران استرالیا و هند را به اجلاس G7 دعوت خواهد کرد.

دفتر نخست وزیر انگلیس از رهبران کره ، استرالیا و هند دعوت کرده است توضیح دهند که این کار برای تقویت همبستگی سیستم 10 ملت دموکراتیک (D10) است که این سه کشور را به G7 اضافه کرده است.

پیش از این ، جانسون نخست وزیر انگلیس از رئیس جمهور مون جه این در ماه نوامبر گذشته برای ریاست اجلاس G20 2021 دعوت کرد. بر این اساس ، رئیس جمهور مون قصد خود را برای همکاری فعالانه برای موفقیت نشست G7 ابراز داشت.

در آن زمان ، رئیس جمهور مون در یک اجلاس سران با نخست وزیر جانسون گفت: “ما از انتصاب پادشاهی متحده به عنوان رئیس G7 استقبال می کنیم.” قصدم برای حضور را تأیید کردم.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *