[ad_1]

انگلستان انگلستان نتایج یک نظرسنجی بهداشت عمومی
“با سابقه عفونت ، 83٪ اثر ایمنی حداقل 20 هفته”
“مشابه واکسن ، اما هنوز هم نیاز به توجه دارد”

پیوند_انتخابی
[런던=AP/뉴시스] در روز هشتم (به وقت محلی) ، زنی که واکسیناسیون را در بیمارستان گایس در لندن ، انگلستان انجام داده است ، دارای “گواهی تأیید واکسیناسیون” است. 2020.12.9.

[런던=뉴시스] خبرنگار J-Lee Lee = تحقیقات نشان می دهد اگر از عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) رنج می برید و بهبود می یابید ، اثر پیشگیری مشابه واکسیناسیون برای حداقل 5 ماه دارد.

به گزارش بی بی سی و گاردین در روز چهاردهم (به وقت محلی) ، وزارت بهداشت عمومی انگلستان (PHE) در انگلیس فاش کرد که نتایج حاصل از مطالعه ای است که بین ژوئن و نوامبر سال گذشته بر روی 21000 کارگر بهداشت انجام شده است.

در میان افراد ، کسانی که به COVID-19 آلوده بودند حداقل 20 هفته 83٪ اثر ایمنی داشتند. در مورد واکسن ، COVID-19 ، Pfizer ، Bioentech ، Modenaga ، 95٪ ، دانشگاه آکسفورد و AstraZeneca به طور متوسط ​​70٪ اثرات پیشگیرانه دارند.

این نشان می دهد که احتمال عفونت مجدد بلافاصله پس از بهبودی از کرونا 19 کم است. با این حال ، مشخص شده است که حتی کسانی که بهبود می یابند می توانند مجدداً آلوده شوند یا ویروس را به مرور زمان به افراد دیگر منتقل کنند.

پروفسور سوزان هاپکینز ، مشاور ارشد پزشکی PHE ، گفت: “من راحت شدم که ایمنی بدن (پس از بهبودی مجهز است) مشابه واکسن Pfizer است یا بهتر از واکسن AstraZeneca عمل می کند”.

وی گفت: “به طور کلی ، این خبر خوبی است.” شما ممکن است احساس کنید که سابقه عفونت از عفونت مجدد جلوگیری می کند ، اما این یک محافظت ایده آل نیست ، بنابراین باید مراقب باشید.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *