[ad_1]

پیوند_انتخابی
[시카고(미 일리노이주)=AP/뉴시스]روز یازدهم ، دو معلم در مدرسه ابتدایی Soother Montessori Magnut در شیکاگو مواد کلاس مانند کامپیوتر برای کلاسهای مجازی را نشان می دهند. در یک نظرسنجی در 24 ام (به وقت محلی) ، اتحادیه معلمان شیکاگو به دلیل نگرانی در مورد عفونت ویروس کرونا ، تصمیم گرفت که از فرمان بازگشت به مدرسه و شروع فعالیتهای شخصی اطاعت نکند (کرونا 19). 2021.1.25

[시카고(미 일리노이주)=AP/뉴시스]گزارشگر یو سه جین = اتحادیه معلمان شیکاگو در یک نظرسنجی در 24 ام (به وقت محلی) گفت که به دلیل نگرانی در مورد ویروس کرونا جدید تصمیم گرفته است که از دستور بازگشت به مدرسه و شروع دروس رو در رو پیروی نکند. عفونت. (تاج 19). مقامات شهر شیکاگو با اتحادیه معلمان درگیر شدند و استدلال کردند که امتناع از بازگشت به کلاس اعتصابی غیرقانونی است.

منطقه مدرسه ای در شیکاگو ، که سومین مدرسه دولتی بزرگ در ایالات متحده است ، معلمان و کارکنان را ملزم می کند که از 25 فوریه به مدرسه برگردند تا کلاسها را برای 70،000 دانش آموز کودکستان 8 دبستان از اول فوریه آماده کنند. تاریخ مشخصی برای از سرگیری دروس شخصی دانش آموزان دبیرستانی مشخص نشده است.

با این حال ، اتحادیه معلمان با طرح مدرسه ناحیه شیکاگو مخالفت کرد و گفت که این مسئله نگران سلامت معلمان است و بر ادامه کلاس های از راه دور در خانه اصرار می ورزد. اتحادیه معلمان اقدامات ایمنی در منطقه مدرسه را ناکافی دانست و گفت که برای ایمنی معلمان ، واکسیناسیون باید گسترده تر باشد و سایر شاخص ها برای آزمایش تشخیصی تعیین شود.

اتحادیه معلمان در بیانیه ای گفت: “همه ما نیز می خواهیم درس های رو در رو داشته باشیم ،” اما مدرسه مدرسه در شیكاگو در حال حاضر آمادگی برای از سرگیری درس های حضوری را ندارد و هم اکنون مدارس و خانواده ها در این مدرسه هستند. خطر آشکار

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.