[ad_1]

7 کشور از جمله کره همچنان اجازه ورود دارند

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스]در تاریخ 25 ام در توکیو ، ژاپن ، شهروندان نقاب دار از گذرگاه عبور می کنند تا از شیوع کرونا 19 جلوگیری کنند. 2021.01.25.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم یه جین = اتحادیه اروپا (EU) سیاستی را اعلام کرده است که به طور کلی مسافران از ژاپن را ممنوع می کند.

طبق گفته Nippon Geizai Shimbun (Nikkei) و NHK در تاریخ 29th ، اتحادیه اروپا اعلام کرد که پس از مشاهده عفونت با ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) در ژاپن در حال گسترش است که ورود از ژاپن را به طور اساسی ممنوع می کند.

اتحادیه اروپا ورود و خروج از سال گذشته را به دلیل گسترش عفونت تاج 19 در سراسر جهان محدود کرده است. با این حال ، در هشت کشور از جمله کره ، ژاپن و سنگاپور ، وضعیت آلودگی به کرونا 19 تثبیت شده و از محدودیت های جولای گذشته مستثنی است.

اتحادیه اروپا مرتباً کشورهای مورد ورود را بررسی می کند. فقط ژاپن از این بررسی خارج شد.

در غیاب ژاپن ، تعداد کشورهایی که اجازه ورود به کره را دارند به هفت کشور از جمله کره ، سنگاپور ، استرالیا و نیوزیلند کاهش یافته است.

در ژاپن ، تعداد عفونت های جدید تاج 19 در روز همچنان به هزاران نفر در روز می رسد. طبق خلاصه ای از گزارش های NHK ، وزارت بهداشت ، کار و رفاه اجتماعی و مقامات محلی ، تعداد موارد تایید شده جدید در تاریخ 28th 4133 است. تعداد مرگ در هر روز در این روز 113 است ، بالاترین دور تعداد تجمعی افراد آلوده 38.1139 است.

در ژاپن اعلامیه اضطراری برای مهار شیوع عفونت کرون 19 به 11 دولت محلی در پایتخت از جمله توکیو پایتخت تا ماه بعد صادر شده است. شایعه ای در حال افزایش است که اظهارنامه اضطراری باید تمدید شود.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *