[ad_1]

پیوند_انتخابی
[뒤셀도르프=AP/뉴시스] هجدهمین کادر پزشکی واکسن Corona 19 مودنا را به بیمارستان دانشگاه شهر آلمان تزریق کردند. کشورهای اتحادیه اروپا ، از جمله آلمان ، واکسیناسیون Pfizer را از روز 27 آغاز کردند و پس از آن واکسیناسیون مودنا ، که برای استفاده اضطراری در تاریخ 6th تأیید شد. 18 ژانویه 2021

[서울=뉴시스] گزارشگر کیم جونگ اون = هدف اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) برای تکمیل واکسیناسیون کرونا 19 برای 70٪ از افراد بالغ در کشورهای عضو تا پایان تابستان سال جاری به دلیل مشکلات تولید و عرضه واکسن ، رئیس اجرایی دشوار است می گوید در جلسه 24.

در طول روز ، مدیر عامل چارلز میشل به رادیو لونلوپپان در فرانسه گفت که “ما اطمینان خواهیم داد که شرکت های دارویی قراردادهای امضا شده را رعایت می کنند” ، اما گفت که به نظر می رسد دستیابی به سیاست کمیسیون برای تکمیل 70٪ از واکسن ها تا پایان تابستان دشوار است.

کل جمعیت 27 کشور اتحادیه اروپا 450 میلیون نفر است و 70 درصد بزرگسالان زیر 300 میلیون نفر هستند و اتحادیه اروپا برای تأمین 2 میلیارد تزریق در سال جاری با شش شرکت دارویی قرارداد منعقد کرده است.

در این میان واکسن Pfizer-Bioentech در 27 دسامبر همزمان واکسیناسیون را آغاز می کند و واکسن Modena در 6 ژانویه تأیید شد و از هجدهم هجدهم آغاز می شود. واکسن دانشگاه AstraZeneca-Oxford فقط در انگلیس واکسینه می شود و اتحادیه اروپا در تاریخ 29th در حال بررسی است.

فایزر که به منبع اصلی واکسیناسیون در اتحادیه اروپا تبدیل شده است ، اعلام کرد که عرضه جهانی امسال از 1.3 میلیارد تزریق به 2 میلیارد تزریق افزایش می یابد و همچنین منابع موجود در اتحادیه اروپا نیز به 600 میلیون کاهش می یابد. به منظور افزایش تولید ، امکانات تولید موجود باید حفظ و گسترش یابد و به همین دلیل برخی از تأسیسات تولیدی موجود حداقل به مدت 10 روز تعطیل و تحویل کالا کاهش می یابد.

تولید واکسن فایزر در ایالات متحده به ایالات متحده ارسال می شود و کارخانه بلژیک فورس بیشتر مسئول استفاده در اروپا است ، بنابراین حفظ و کاهش عملکرد گیاه در کیف پول یک مشکل است.

علاوه بر این ، بزرگترین کارخانه واکسن هند ، یک شرکت خصوصی تحقیق در مورد سرم دارویی ، در حال شلیک به کارخانه ای است که چهار روز پیش گسترش یافته و منجر به اختلال قابل توجهی در عرضه جهانی واکسن شده است. داروهای سرم هند به اندازه کارخانه های اروپایی خود واکسن Pfizer و AstraZeneca تولید می کنند.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *