[ad_1]

“دسترسی غیرقانونی به اسنادی که توسط اشخاص ثالث نگهداری می شود … برخی از نشت های اینترنتی”

پیوند_انتخابی
[토리노=AP/뉴시스] Pfizer Biontech Corona 19 ژانویه 3 ، 2021

[런던=뉴시스] گزارشگر Ji-Ye Lee = آژانس دارویی اروپا (EMA) نشان داد که اطلاعات مربوط به واکسن ها و درمان های مربوط به عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) در یک حمله سایبری به بیرون درز کرده است.

در بیانیه ای در تاریخ 12th (به وقت محلی) ، EMA اعلام کرد که دسترسی غیرقانونی به اسناد مربوط به واکسن شخص ثالث و داروی COVID-19 به دست آمده است و برخی از آنها به اینترنت نشت کرده اند.

EMA اعلام کرد که در جریان تحقیق در مورد حمله سایبری علیه این سازمان کشف شد و توضیح داد که مقامات اجرای قانون اقدامات لازم را انجام داده اند. هیچ هدف یا میزان خاصی از خسارت ذکر نشده است.

EMA تأکید کرد که عملکرد کامل خود را حتی در حملات سایبری حفظ می کند و تأثیری در ارزیابی و تأیید واکسن / درمان کرونا نخواهد داشت.

EMA گفت که در 9 ماه گذشته مورد تحقیق قرار گرفت و گفت که توسط حملات سایبری مورد حمله قرار گرفته است. در آن زمان ، EMA در حال ارزیابی واکسن COVID-19 بود که توسط شرکت دارویی آمریکایی Pfizer ، Bioentech آلمان و Modena آمریکا ساخته شده است.

از آنجایی که تولید و توزیع واکسن کرونا 19 در جریان است ، حملات سایبری که آن را هدف قرار می دهند نیز در حال افزایش است.

رسانه های انگلیسی-آمریکایی بارها گزارش داده اند که هکرها با حمایت دولت های کره شمالی ، چین ، روسیه و ایران در تلاشند تا اسرار واکسن کرونا 19 را از کشورهای غربی بدزدند.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.