[ad_1]

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스] این عکس از محتوای گزارش شده توسط تلویزیون مرکزی دولت چین (CC) در تاریخ 2 است و ناو هواپیمابر Zen-15 از اولین ناو هواپیمابر “شاندونگ” که توسط چین با فناوری خاص خود ساخته شده است ، پرواز می کند. <사진출처: CCTV 캡쳐> 01/03/2020

[서울=뉴시스] خبرنگار Ye-sung Moon = با افزایش احتمال درگیری نظامی بین چین و ایالات متحده ، چین در حال انجام تمرینات مهمات زنده در دریای چین جنوبی و دریای زرد (دریای غرب) به طور همزمان است.

در تاریخ 26 ، اداره دریایی استان چین گفت: “ما تمرینات نظامی را از 27 تا 30 در دریای چین جنوبی در نزدیکی شبه جزیره لایژو انجام خواهیم داد” و گفت: “عبور کشتی ها در آبهای مربوط به دوره آموزش ممنوع است . “

جزئیات این آموزش فاش نشده است.

با این حال ، شناخته شده است که شاندونگ ، اولین هواپیمای داخلی در چین ، در حال حاضر آموزش های سالانه را در دریای چین جنوبی انجام می دهد.

در همان روز ، دفتر دریایی چینگدائو همچنین اظهار داشت: “ما از ساعت 8 صبح (به وقت محلی) از ساعت 8 تا 6 عصر تمرینات نظامی را در آبهای رودخانه زرد انجام خواهیم داد.

این آموزش را می توان به عنوان هدف ایالات متحده تفسیر کرد.

پیش از این ، فرماندهی هند و اقیانوس آرام ایالات متحده در روز 24 اعلام کرد که اسکادران حامل روزولت وارد دریای چین جنوبی شده و در تاریخ 23 اموزش را انجام داده است.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *