[ad_1]

وی با نماینده کتابهای آلفا ویتنام تفاهم نامه همکاری امضا کرد

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]آموزش اضطراری و شرکت انتشاراتی ویتنامی AlphaBooks در تاریخ 15 ام یادداشت همکاری برای همکاری در توسعه انتشارات آموزشی امضا کردند. تصویر سمت چپ: لی یانگ گون ، رئیس شرکت تابعه آموزش اضطراری در ویتنام ، نوه جونگ ایل ، مدیر عامل شرکت آموزش اضطراری GEO (صفحه ویدیوی مرکزی) ، بو تونگ دای ، مدیر عامل آلفا بوکز . (عکس = آموزش اضطراری ارائه شده) [email protected]

[서울=뉴시스] خبرنگار لیم جونگ-میونگ = آموزش اضطراری توافق نامه استراتژیک تجاری (MOU) را با یک ناشر برجسته ویتنامی امضا کرده است.

آموزش اورژانس در هجدهم اعلام كرد كه در پانزدهم پیمان نامه یادداشت تفاهم را با شركت چاپ و نشر ویتنامی AlphaBooks امضا كرد تا ورود جدی به بازار را آغاز كند.

AlphaBooks شرکتی است که در پنج حوزه تجاری ، خود توسعه ، علوم انسانی و اجتماعی ، علوم و ادبیات دارای مارک های انتشاراتی است. وی اخیراً قصد دارد با تأسیس یک شرکت تابعه به نام ETS ، تجارت خود را با انتشار ریاضیات و علوم گسترش دهد.

از طریق یادداشت تفاهم ، آموزش اضطراری و کتاب های آلفا توافق کرده اند که در زمینه توسعه کتب درسی و کتاب های درسی در ویتنام همکاری کنند … تا به طور مشترک در نمایشگاه جهانی کتاب درسی که در ویتنام برگزار می شود شرکت کنند تا اطلاعات بازار آموزش را با هم به اشتراک بگذارند.

بنابراین ، آموزش اضطراری از مراحل اولیه توسعه کتاب های درسی ویتنامی در ریاضیات و علوم و کتاب های درسی با کتاب های آلفا همکاری خواهد کرد و همچنین در نمایشگاه جهانی کتاب های درسی که در ماه مارس در هانوی برگزار شد ، شرکت خواهد کرد.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *