[ad_1]

مشکلات ، از جمله اعتراضات گسترده علیه دولت استیضاح

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스] بانوی اول ایالات متحده جیل بایدن با گارد ملی ، محافظ پارلمان واشنگتن ، در تاریخ 22 ملاقات می کند و کلوچه و شکلات توزیع می کند. 25/21 2021.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان یانگ = پیش از استماع استیضاح دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق ، گزارش هایی مبنی بر باقی ماندن گارد ملی آمریکا در پایتخت ، واشنگتن دی سی تا مارس وجود داشت.

پولیتیکو چهار منبع آگاه از این مشکل را در روز 24 (به وقت محلی) نقل کرد و گفت مقامات اجرای قانون فدرال هفته گذشته از کنگره خواستند تا اواسط ماه مارس حداکثر 5000 گارد ملی را در واشنگتن ترک کند.

پولیتیکو گفت: “نیروهای اضطراری به محافظت از کنگره در برابر نگرانی های به اصطلاح استیضاح کمک خواهند کرد.” اما مشخص است که برخی از نیروهای مستقر در این زمینه هنوز اطلاعات کافی در این مورد دریافت نکرده اند.

در روز 6 امریکا ، قبل از بازنشستگی رئیس جمهور سابق ترامپ ، طرفداران گروه تئاتر برای جلوگیری از انتخاب جو بایدن ، به کنگره حمله کردند. اداره تحقیقات فدرال (FBI) تحقیقات عمده ای را در مورد این موضوع انجام می دهد.

این پرونده سرانجام به روند استیضاح مجلس جنگ داخلی علیه رئیس جمهور سابق ترامپ منجر شد. انتظار می رود مجلس نمایندگان در تاریخ 25 ام لایحه استیضاح را به مجلس سنا ارسال کند و انتظار می رود جلسه استیضاح به طور جدی در هفته دوم فوریه آغاز شود.

برخی نگرانند که اگر جلسه استیضاح به طور جدی آغاز شود ، طرفداران گروه ریاست جمهوری سابق ترامپ می توانند اعتراضات و ناآرامی های گسترده را شعله ور کنند. همچنین به اقدامات پیروان QAnon که به تئوری های توطئه اعتقاد دارند ، توجه می شود.

یکی از اعضای گارد ملی گفت: “ما دیگر حملات غافلگیرانه را تحمل نخواهیم کرد” ، کنایه از سیاست در مورد حمله به کنگره در ششم.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *