[ad_1]

پیوند_انتخابی
[프랑크푸르트=AP/뉴시스]در نوزدهم (به وقت محلی) در فرانکفورت ، آلمان ، زنی با ماسک برای جلوگیری از کرونا 19 هنگام گوش دادن به موسیقی از جلوی سالن اپرای قدیمی عبور کرد. دولت آلمان اعلام کرده است که برای آماده سازی گسترش ویروس جهش یافته COVID-19 ، تمام محدودیت های قرنطینه را تا 14 فوریه تمدید خواهد کرد. 2021.01.20.

[서울=뉴시스] خبرنگار Kim Ye Jin = آلمان ورود از برخی کشورها که ویروس جدید جهش یافته کرونا ویروس در حال گسترش است را ممنوع می کند (کرونا 19).

به گزارش خبرگزاری فرانسه و یورونیوز ، در تاریخ بیست و نهم (به وقت محلی) وزارت بهداشت آلمان اعلام کرد که از تاریخ 30th تصمیم گرفته است که ورود کشورهایی را که ویروس جهش یافته COVID-19 را پخش می کنند ، مانند انگلیس و آفریقای جنوبی (آفریقای جنوبی) ممنوع کند. )

بنابراین ورود از آلمان از انگلیس ، ایرلند ، برزیل ، پرتغال و آفریقای جنوبی به آلمان ممنوع است. هرگونه ورود از طریق زمین ، دریا و هوا ممنوع است.

ممنوعیت مهاجرت تا هفدهم ماه آینده است.

تاج های جهش یافته با قدرت انتقال بسیار قوی تر یکی پس از دیگری در انگلیس ، آفریقای جنوبی ، برزیل و ایالات متحده یافت شده اند. کشورهای جهان محدودیت های سختگیرانه تری در حمل و نقل از مرزها برای جلوگیری از جهش دارند.

در آلمان ، جایی که شیوع عفونت تاج 19 ادامه دارد ، محاصره کامل تا 14 ماه آینده ادامه یافته است.

در طول محاصره ، نه تنها مدارس بلکه مغازه ها نیز تعطیل شدند و اجتماعات خصوصی فقط برای یک نفر در خارج از خانه مجاز بود. هنگام استفاده از راهپیمایی و حمل و نقل عمومی ، باید ماسک بزنید.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.