[ad_1]

وزیر کشور
صنعت جهانگردی قبلاً واكنشی را تجربه كرده است “شما باید بر روی واكسن تمركز كنید”

پیوند_انتخابی
[프랑크푸르트=AP/뉴시스]خیابان در فرانکفورت ، آلمان. 2021.01.20.

[서울=뉴시스]گزارشگر Ji-Ye Lee = دولت آلمان در حال بررسی طرحی برای ممنوعیت پروازهای بین المللی به آلمان در نزدیکی “0” برای جلوگیری از هجوم جهش ها در عفونت ویروس کرونا است (کرونا 19).

به گفته دویچه بل ، وزیر کشور آلمان ، هورست سیهوفر ، در بیست و پنجم (به وقت محلی) در بیلدت گفت: “با توجه به خطر ابتلا به ویروس های مختلف جهش یافته ، اقدامات اساسی باید در نظر گرفته شود.”

وی گفت: “این نه تنها شامل بررسی دقیق تر مرزها ، به ویژه در مناطق پرخطر ، بلکه همچنین کاهش پروازها به آلمان تا تقریباً به سطح صفر است.”

طبق گزارشات ، آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان ، به وزیر زهوفر دستور داده است که اقدامات جلوگیری از هجوم کرونا ویروس های جهش یافته را بررسی کند.

نخست وزیر مرکل در جلسه با قانونگذاران گفت که او با ممنوعیت کامل سفر مخالف است ، اما باید گردشگری را متوقف کند.

انجمن جهانگردی آلمان (GTA) از انتقاد دولت انتقاد کرده و گفته است که گردشگری و صنعت جهانگردی به دلیل کرونا 19 دیگر از بین رفته اند. وی خواستار تمرکز بر واکسیناسیون به جای محدودیت در سفر شد.

تاج های جهش یافته با نیروی انتشار بسیار قوی یکی پس از دیگری در انگلیس ، آفریقای جنوبی ، برزیل و ایالات متحده یافت شده اند. کشورهای جهان محدودیت های سختگیرانه تری در حمل و نقل از مرزها برای جلوگیری از جهش دارند.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *