[ad_1]

دولت فدرال در جلسه فرمانداران ایالت تصمیم گرفت جلوی ویروس جهش یافته را بگیرد
پوشیدن سنگین ماسک و استفاده پزشکی اجباری
در حال حاضر حدود 2.55 میلیون مورد ویروس کرونا در سراسر کشور و 50 هزار مورد مرگ وجود دارد

پیوند_انتخابی
[베를린=AP/뉴시스] ینس اسفن ، وزیر بهداشت آلمان ، در یک کنفرانس مطبوعاتی که در هجدهم (به وقت محلی) در برلین برگزار شد ، ماسک F94 دارد. آلمان اقدامات سختگیرانه تری را برای محدود کردن زمینه کشف جهش جدید COVID-19 در بایرن در جنوب شرقی آلمان در نظر خواهد گرفت. 2021.01.19.

[서울=뉴시스] گزارشگر Cha Mi-rye = دولت فدرال آلمان و دولت های استانی تصمیم گرفته اند تمام آماده سازی های قرنطینه را تا 14 فوریه تمدید کنند تا آمادگی برای گسترش ویروس جهش یافته COVID-19 در نوزدهم (به وقت محلی) فراهم شود.

آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان برنامه خود را برای گسترش و تقویت اقدامات محدود کردن تاج 19 در جلسه دولت فدرال و 16 فرماندار در همان روز ، گزارش شده توسط رسانه های محلی مانند nTV آلمان ، تأیید کرد.

طبق این تصمیم ، مغازه ها به استثنای مغازه هایی که مایحتاج روزانه را در مدارس و مهد کودک ها می فروشند ، تا پانزدهم ماه آینده تعطیل خواهند بود. محاصره کامل ، که در اصل تا پایان این ماه بود ، با 15 روز دیگر تمدید می شود.

فقط یک نفر در خارج از خانه حق اجتماعات خصوصی را دارد و ملزم به ماسک پزشکی در وسایل حمل و نقل عمومی یا داخل خانه است. این شرکت در نظر دارد تا حکمی را از دولت فدرال برای گسترش هرچه بیشتر دورکاری ارائه دهد.

با توجه به شیوع سریع کرونا 19 ، در مناطقی که تعداد بیماران تازه تأیید شده در هر 100000 نفر جمعیت در یک هفته تا پانزدهم ماه بعد نمی تواند کمتر از هدف دولت 50 باشد ، توصیه می شود محدودیت حرکت یا تردد در در 15 کیلومتری.

دولت آلمان همچنین قصد دارد کاربران سفر و حمل و نقل عمومی را مجبور به استفاده از ماسک های محکم تر کند. برای جلوگیری از عفونت واضح تر ، باید از ماسک پزشکی یا KN95 / N95، FFP2 استفاده کنید تا از حمل و نقل عمومی یا فروشگاه های تجاری استفاده کنید.

پیوند_انتخابی
[브레멘=AP/뉴시스] در روز ششم (به وقت محلی) خیابان های برمن در شمال آلمان خالی است. در آلمان ، ماه گذشته برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ویروس جدید ، محاصره کامل انجام شد (کرونا 19). تا سی و یکمین این ماه. 01/15/2020

موسسه رابرت كخ ، آژانس مدیریت بیماری های تاجگذاری آلمان 19 ، گزارش داد كه تا نوزدهم ، تعداد موارد جدید تایید شده روزانه 11369 مورد افزایش یافته و تعداد تجمعی موارد تأیید شده به 2،520،028 رسیده است. آلودگی به ویروس کرونا نیز روزانه 989 افزایش یافته و به 46،762 نفر رسیده است.

در حالی که جهان در حال جنگ با شیوع کرونا 19 است ، اکثر کشورهای اروپا قبلاً واکسن کرونا 19 را تأیید کرده و واکسیناسیون آن را آغاز کرده اند.

علاوه بر واکسنهایی که هم اکنون استفاده می شود ، 237 نامزد واکسن در سراسر جهان در حال تولید هستند که 64 مورد از آنها در حال آزمایش بالینی هستند. طبق اعلام سازمان بهداشت جهانی (WHO) در تاریخ 15 ماه جاری ، آلمان ، چین ، روسیه ، انگلستان و ایالات متحده از جمله کشورهای واکسن ساز هستند.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *