[ad_1]

نام کمیساریای اروپا مورد انتقاد قرار گرفته است
شولز از حزب سوسیال دموکرات CDP را شکست داد

پیوند_انتخابی
[베를린=AP/뉴시스] وزیر دارایی آلمان اولاف شولز نام رئیس اتحادیه اروپا اورسولا فون در راین را در تاریخ چهارم (به وقت محلی) به شورای دولت گفت. سقوط تقاضا و عرضه واکسن شرم آور است. “تصویر نشان می دهد که آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان (سمت چپ) و شولز ، نخست وزیر آلمان ، در سپتامبر گذشته در جلسه بودجه در برلین صحبت می کنند.

[서울=뉴시스] خبرنگار یانگ سوری = آلمان ، که در تلاش برای یافتن و تهیه واکسن جدیدی علیه ویروس کرونا است (کرونا 19) ، اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) را به شدت مورد انتقاد قرار داده است.

به گزارش گاردین ، ​​اولاف شولز وزیر دارایی آلمان در جلسه شورای ایالتی در تاریخ چهارم (به وقت محلی) نام رئیس اتحادیه اروپا را اورسولا فون در راین ذکر کرد. سقوط عرضه و تقاضا شرم آور است. ”

با توجه به وضعیت واکسیناسیون تاج 19 در کشورهای جهان که توسط وب سایت آمار جهانی Our World in Data گردآوری شده است ، آلمان 3.2٪ بزرگسالان را در ساعت 14:00 (KST) در روز پنجم واکسینه کرد.

همچنین در مقایسه با انگلستان (15.5 درصد) و ایالات متحده (10.5 درصد) و همچنین اسپانیا (3.8 درصد) و ایتالیا (3.7 درصد) که همان کشورهای عضو اتحادیه اروپا هستند ، کند است.

به دلیل کمبود واکسن ، برخی مناطق ، مانند وستفالیا ، اخیراً واکسیناسیون را متوقف کرده و باعث اختلال شده اند.

حزب مخالف نخست وزیر مرکل را به دلیل عدم امضای مستقیم قرارداد با شرکت های دارویی جهانی در سطح ملی و اتکا به برنامه ای برای تهیه واکسن به اتحادیه اروپا انتقاد کرده است.

همچنین قابل توجه است که وزیر امور خارجه Scholz وزیر حزب سوسیال دموکرات (SPD) است. گاردین با شکایت عمومی در مورد واکسن COVID-19 ، وزیر شولز را به حمله به شریک ائتلاف ، اتحادیه دموکراتیک مسیحی (CDU) تعبیر می کند.

حزب سوسیال دموکرات به شدت مخالفت کرد و گفت که او “کاندیدای ناکافی و نامناسب” است حتی زمانی که رئیس جمهور پون در رایان ، وزیر دفاع ملی سابق ، نامزد بود. رئیس جمهور پون در رایان نیز یکی از اعضای CDP است.

طبق مطالعه اخیر در مورد رتبه بندی حزب ، میزان اعتبار CDP همچنان در 35٪ قوی است. حزب سوسیال دموکرات با 15 درصد در مکان دوم قرار دارد.

در این صورت ، معاون نخست وزیر مرکل ، که در ماه سپتامبر بازنشسته خواهد شد ، باید به CDP تحویل داده شود.

ماه گذشته ، وزیر امور خارجه شولتز یک تحقیق چهار صفحه ای در مورد استراتژی واکسیناسیون برای وزیر بهداشت CDP ، جنس اسفان ارسال کرد.

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *