[ad_1]

قاره ای که کمتر تحت تأثیر ویروس کرونا قرار گرفته است ، امسال 35٪ از جمعیت 1.3 میلیارد نفری آن را هدف قرار داده است

پیوند_انتخابی
[레나시아=AP/뉴시스] در 4 ژانویه ، داوطلبان خیریه تابوت قربانیان ویروس کرونا را به آفریقای جنوبی منتقل کردند.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم جیانگ = قاره آفریقا 400 میلیون تزریق اضافی از واکسن کرونا 19 از طریق یک شرکت دارویی خصوصی در هند فراهم کرده است ، CDC (CDC) در 54 کشور در 28 گفت.

در اوایل این ماه ، CDC آفریقا اعلام کرد که 270 میلیون دوز واکسن Pfizer ، AstraZeneca و Johnson & Johnson را از طریق سیستم تأمین واکسن Cobox سازمان بهداشت جهانی (WHO) تهیه کرده است.

400 میلیون دوز اضافی واکسن توسط دانشگاه AstraZeneca-Oxford تولید می شود که توسط م Instituteسسه تحقیقات سرم (SII) ، یک شرکت دارویی خصوصی در هند تولید می شود.

در آفریقا ، با جمعیت کلی 1.3 میلیارد نفری ، واقعه کرونا 19 خوشبختانه ضعیف تر از سایر قاره ها است ، بنابراین در حال حاضر مورد تایید شده کمتر از 3.5 میلیون نفر است و تعداد کشته ها کمتر است. 85000 نفر.

این رقم با این واقعیت در تضاد است که قاره اروپا ، با کمی بیش از 700 میلیون نفر جمعیت ، از جمله روسیه ، دارای 29 میلیون مورد تجمعی و 670،000 مرگ است.

با این حال ، میزان مرگ و میر در آفریقا 2.5٪ ، بالاتر از متوسط ​​جهانی 2.2٪ و 14 کشور بالاتر از 3٪ است.

CDC آفریقا تخمین می زند که 60٪ از 1.3 میلیارد نفر باید واکسینه شوند تا اثر مصونیت جمعیتی داشته باشد. با این حال ، در آفریقا ، جایی که شیوع بیماری کمتر است ، زیرا واکسیناسیون توسط کشورهای ثروتمند و آرام در قاره های دیگر انجام می شود ، برای گرفتن واکسن در تلاش است.

انتظار می رود آفریقا که انتظار می رود تا پایان سال جاری 600 میلیون وعده از طریق Cobox تحویل دهد ، یک میلیارد بار تحویل دهد و 400 میلیون برابر آن روز اضافه کند. مقامات بهداشتی آفریقا در نظر دارند تا پایان سال جاری واکسیناسیون 35٪ از جمعیت را تکمیل کنند.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *