[ad_1]

انتظار می رود 1.5 میلیون دوز واکسن تا ماه آینده وارد شود.

پیوند_انتخابی
[케이프타운=AP/뉴시스] دولت آفریقای جنوبی در بیست و یکم (به وقت محلی) اعلام کرد که واکسن جدید ویروس کرونا برای AstraZeneca (کرونا 19) به ازای هر دوز 5.25 دلار خریداری شده است. این قیمت 2.5 برابر گرانتر از قیمت خریداری شده از اتحادیه اروپا (2.16 دلار) است. این عکس نشان می دهد که کادر پزشکی دستهای خود را در مرکز غربالگری کرونا 19 در کیپ تاون ، آفریقای جنوبی ضد عفونی می کنند. 2021.01.22.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم هی کیونگ = آفریقای جنوبی استفاده اضطراری واکسن Corona 19 AstraZeneca را در تاریخ 27 (به وقت محلی) تأیید کرد.

به گزارش رویترز ، هلن ریز ، رئیس شورای محصولات بهداشتی آفریقای جنوبی ، در یک کنفرانس خبری گفت که “استفاده اضطراری از واکسن AstraZeneca تأیید شده است”.

آسوشیتدپرس پیش بینی کرده است که آفریقای جنوبی در حال آماده سازی اولین واکسیناسیون کارکنان بهداشتی در خط مقدم در هفته آینده است و به زودی یک میلیون دوز واکسن AstraZeneca وارد فرودگاه بین المللی ژوهانسبورگ خواهد شد.

انتظار می رود آفریقای جنوبی در این ماه و سال آینده 1.5 میلیون دوز واکسن AstraZeneca تولید شده توسط موسسه سرم هند (SII) با 5.25 دلار در هر دوز (حدود 5800 وون) وارد کند.

آفریقای جنوبی کشوری است که بیشترین تعداد قربانیان تاج 19 را در قاره آفریقا دارد. موارد جمع شده تاج 19 تاج در آفریقای جنوبی بالغ بر 1.4 میلیون نفر است که 40٪ موارد در 54 کشور آفریقا را نشان می دهد.

به طور خاص ، با شیوع ویروس جهش یافته کرونا 19 از آفریقای جنوبی ، تعداد عفونت ها به سرعت افزایش یافته و تعداد موارد تازه تأیید شده در آفریقای جنوبی در روز به شدت در اوایل ماه جاری افزایش یافته و به 21000 مورد رسیده است. موارد جدید تایید شده در هر روز کمی به کمتر از 10000 کاهش یافته است.

وزیر بهداشت آفریقای جنوبی تسولی مکی از برنامه ریزی برای واکسیناسیون 67 درصد از 60 میلیون نفر در سال جاری خبر داد و این کار را از کارمندان بهداشت آغاز کرد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.