[ad_1]

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스]در شانزدهم شانزدهم ، داوطلبان ژاپنی در سالن امتحانات دانشگاهی در توکیو منتظر شروع “آزمون ورودی دانشگاه (آزمون عمومی)” ، آزمون توانایی دانشگاهی کره ای هستند. 2021.01.16

[서울=뉴시스] خبرنگار لی جائه وو = در حالی که دولت ژاپن به 11 دولت محلی در پایتخت این کشور وضعیت اضطراری داده است تا بتواند مانع گسترش ویروس کرونا ویروس جدید شود (کرونا 19) ، “پذیرش دانشگاه ، که یک آزمایش از دانشگاه کره است. شانزدهمین “آزمون عمومی (آزمون عمومی)” آغاز شده است.

طبق NHK ، این آزمون جانشین “مرکز آزمون دانشگاه” است که طی 31 سال گذشته انجام شده است. امسال برای اولین بار اعمال می شود. 53،524 نفر در 681 سایت آزمون در سراسر کشور برای این آزمون اقدام کردند.

این آزمایش به دلیل شیوع عفونت کرونا 19 دو بار در روزهای شانزدهم تا هفدهم و از سی ام تا سی و یکم انجام می شود ، داوطلبانی که به دلیل عفونت کرون 19 و غیره در این آزمایش موفق نبودند. . ، همچنین می تواند از 13 تا 14 ماه بعد برای آزمایش های اضافی اقدام کند. هنگام درخواست آزمایش های اضافی ، باید گواهی پزشکی ارائه دهید یا ثابت کنید که از شما خواسته شده در خانه منتظر بمانید.

این امتحان در شرایطی انجام می شود که فاصله اجتماعی مانند باز کردن میزهای امتحان پذیر حفظ می شود. متقاضیان باید در زمان شرکت در امتحان همیشه ماسک بزنند.

متقاضیانی که از طرف مرکز بهداشت عمومی از نزدیک تماس گرفته شده بودند فقط در صورت داشتن شرایط خاص از قبیل تست PCR منفی در مرکز بهداشت عمومی و عدم وجود علائم در روز آزمون ، مجاز به انجام آزمایش در یک محل آزمایش جداگانه بودند.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.