[ad_1]

نخست وزیر نوردراین-وستفالن پس از مرکل
پس از رای گیری دوم در کنفرانس حزب حاکم انتخاب شد
کابینه نخست وزیر فدرال ممکن است پس از انتخابات عمومی در تاریخ 26 سپتامبر انتخاب شود

پیوند_انتخابی
[베를린= AP/뉴시스] آرمین راچت ، نماینده منتخب حزب حاکم آلمان دموکرات مسیحی (CDU) در شانزدهم (به وقت محلی) ، پس از برگزاری همایش حزب دیجیتال در برلین ، روی تریبون تبریک گفت. او پس از آنگلا مرکل ، پس از یک مبارزه سخت در موج سوم ، به عنوان جانشین حزب در دور دوم رای گیری به عنوان جانشین حزب انتخاب شد.

[베를린= AP/뉴시스] گزارشگر چا می ری = فردریش مرز محافظه کار و نخست وزیر آرمین لاکت مفقود شده نوردراین-وستفالن در میانه حزب حاکم حزب دموکرات مسیحی (CDU) در دور دوم نماینده حزب منتخب.

وی هشت ماه قبل از انتخاب نخست وزیر در انتخابات ملی 26 سپتامبر ، به عنوان رهبر حزب دموکرات مسیحی که جانشین مرکل خواهد شد ، انتخاب شد. از آنجا که معلوم است مورد حمایت وی مرکل صدراعظم آلمان است ، شانس دوره 16 ساله مرکل همچنان رو به رشد خواهد بود.

در اولین انتخابات CDP ، رقیب مرکل ، مرکز (385 رأی) ، از لاست (380 رأی) و نوربرت روتگن ، رئیس کمیته امور خارجه مجلس (224 رأی) پیشی گرفت.

با این وجود هیچ نامزدی اکثریت را به دست نیاورد ، بنابراین دور دوم رأی گیری برگزار شد.از 11 نماینده ، 521 به لاچت و 466 به فردریش مرز رأی دادند. وی به عنوان نماینده انتخاب شد.

مرز ، 65 ساله ، قبل از شکست در انتخابات ریاست جمهوری سال 2000 توسط حزب مرکل ، یکی از تأثیرگذارترین افراد در حزب دموکراتیک مرکزی بود. بخش وی با استفاده از رشته ویژه خود ، به شدت خواهان مشکلات اقتصادی و راه حلهای ناشی از عفونت ویروس کرونا می باشد (کرونا 19).

راشه 59 ساله نخست وزیر پرجمعیت ترین استان آلمان است و در سال 2017 در منطقه مرکزی چپ چپ میانه به نخست وزیری انتخاب شد. وی به عنوان چهره ای نماینده خط عملی مرکل و فردی انتخاب شد که ارزش های اصلی خود را در آخرین رای شانزدهم به ارث می برد.

وی از اعضای حزب خواست: “ما باید صریح صحبت کنیم ، اما نه در مخالفت شدید. ما باید بتوانیم جامعه آلمان را متحد کنیم و وحدت خود را حفظ کنیم.”

راچت گفت: “بسیاری از مردم به خوبی در مورد مرکل فکر می کنند و هنگام اجرای CDP اعتماد نشان داده اند. ما به این اعتماد در سطح حزب احتیاج داریم. برای بدست آوردن این اعتماد باید تلاش کنیم.”

حزب دموکرات که پس از استعفای کرامپ-کارنباوئر تا مرحله یک شانزدهم نهایی 11 ماه در این حزب غایب بود ، سرانجام پس از دو بار به تعویق انداختن رای به دلیل گسترش کرونا 19 ، توانست نماینده جدیدی را انتخاب کند.

هنوز خیلی زود است که نتیجه بگیریم CDP پس از مرکل در سمت نخست وزیر بعدی قرار خواهد گرفت. CDP بخشی از اتحاد با حزب سوسیالیست مسیحی در بایرن است و دو حزب باید برای انتخاب یک کاندیدای راست میانه برای نخست وزیری همکاری کنند.

مارکوس سودر ، نخست وزیر باواریا و رهبر حزب سوسیالیست مسیحی ، شهرت خوبی در رابطه با کرونا 19 دارد و از این رو یک فرصت عالی برای تقویت موقعیت سیاسی خود شناخته می شود. برخی درباره احتمال انتخاب نخست وزیری برای جنس اسپان ، وزیر بهداشت ، که با راچت به عنوان معاون دموکرات نامزد می شد ، بحث کردند.

نخست وزیر مرکل از سال 2005 نخست وزیر است و در پایان سال 2018 گفت که برنامه ای برای نامزدی برای پنج سال آینده ندارد. علاوه بر این ، وی قبلاً به عنوان نماینده CDP برکنار شده است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *