[ad_1]

پیوند_انتخابی
[부쿠레슈티=AP/뉴시스] در واکنش به عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) در بخارست ، پایتخت رومانی ، در بیست و نهم (به وقت محلی) در بیمارستان آتش سوزی رخ داد که منجر به کشته شدن چهار نفر شد. عکس نشان می دهد آتش نشانان در صحنه آتش سوزی با لباس محافظ در حال حرکت هستند. 29.01.2021.

[서울=뉴시스] خبرنگار جان = حداقل چهار نفر در آتش سوزی در یک بیمارستان بزرگ در بخارست ، پایتخت رومانی ، یک کشور اروپای شرقی جان خود را از دست دادند. این بیمارستان به عنوان یک بیمارستان کلیدی در رومانی شناخته می شود که به عفونت ویروس کرونا پاسخ می دهد (کرونا 19).

به گزارش خبرگزاری فرانسه در تاریخ 29 ام (به وقت محلی) ، وزیر کشور رومانی گفت که “آتش سوزی در بیمارستانی در بخارست رخ داد و سه نفر در صحنه پیدا شدند ، و دیگری در شرایط بحرانی یافت و نجات یافت ، اما سرانجام درگذشت. ”

آتش سوزی در طبقه اول حدود ساعت 5 صبح همان روز آغاز شد. آتش نشانان گفتند که چهار اتاق بیمارستان در اثر آتش سوزی آسیب دیده و 102 نفر نیز تخلیه شده اند. آنها هم اکنون برای ادامه درمان به بیمارستان های دیگر منتقل می شوند.

رسانه ها گفتند که احتمال شیوع کرونا 19 در روند تخلیه بیماران منتفی نیست.

آتش نشانان برای جلوگیری از عفونت ویروسی ، یکباره با لباس محافظ به محل حادثه رفتند.

در رومانی ، نوامبر گذشته در یک بیمارستان آتش سوزی رخ داد و منجر به کشته شدن 10 بیمار با تاج شد 19.

رومانی با 19 میلیون جمعیت یکی از معتبرترین کشورها در اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) است. خبرگزاری فرانسه گفت رومانی علی رغم شرایط بد در تلاش است تا کرونا 19 را اداره کند.

طبق گزارش World O Meter ، یک سایت آماری جهانی در زمان واقعی ، تعداد تجمعی موارد تأیید شده تاکنون 72.1513 است و تعداد تجمعی مرگ ها به 18105 مورد رسیده است.

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.